Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Jaký je očekávaný termín dodání?

Odhadovaná dodací lhůta je založena na zakoupených produktech. Obvykle trvá 1-2 pracovní dny, aby se připravila na ruku, doručení 5-15 pracovních dnů, dodávka produktu.

Neexistují žádné skryté náklady (daně, poplatky, apod.)?

Neexistují žádné poplatky, žádné skryté náklady nebo poštovné. Ceny uvedené na webových stránkách jsou konečnou cenou. Co vidíte, je to, co zaplatíte. Naše ceny jsou all-inclusive. Daně jsou zahrnuty v ceníku.

Poznámka: Výše ​​dovozních cel může být uplatněna v některých zemích. Například v některých evropských zemích je nutná CSC (cla). Obraťte se na místní zvyky, přesné množství CSC.

V některých zemích lze uplatnit určitou výši dovozních cel. Například v některých evropských zemích je nutná CSC (cla). Obraťte se na místní zvyky, přesné množství CSC.

Jak se vyrovnáváte s prodlevami v dopravě?

Od času do doby zpoždění dopravy dochází z několika důvodů. Rádi bychom vám připomněli, že za určitých okolností správně zadaly vaše inter- medy a interpunkce. Pokud chcete odeslat objednávku společnosti, nezapomeňte napsat jako součást názvu společnosti ...

Od času do doby zpoždění dopravy dochází z několika důvodů. Rádi bychom vám připomněli, že za určitých okolností správně zadaly vaše inter- medy a interpunkce. Pokud chcete zásilku doručit firmě, nezapomeňte, jako poštovní adresu, abyste napsali název obchodních komponent. Pokud narazíte na zpoždění dodávky, kontaktujte nás na datum nebo kuriérovi společnosti.

Back
Copyright © www.fgdd.cz . Powered by Dámské Boty